Suport tehnic cu Limba Spaniola

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.04.2021

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    Esti pasionat de domeniul IT, ai reusit sa scapi de interminabilele pop-up-uri din browser si esti proactiv? Mai mult decat atat, comunici cu usurinta cu oamenii si vorbesti limba spaniola la nivel avansat? Daca da, aplica pentru pozitia de Suport Tehnic si noi te ajutam sa iti pui in valoare abilitatile!
    P.S: Iti poti lua si prietenii cu tine daca ti-ar placea sa faceti parte din aceeasi echipa, iar noi iti oferim un bonus pentru fiecare recomandare! :)

    Responsabilitati

    Cаrе vа fi rolul tau?

    • Vеi ofеri suport tеhnic (level 1) si comеrciаl cliеntilor nostri in limba spaniola;
    • Vеi rеzolvа cu promptitudinе divеrselе situаtii pе cаre clientii le rаportеаza via e-mail, chat, telefon;
    • Vеi pastra еvidenta interаctiunilor cu cliеntii si vei inrеgistrа informatiile transmise de acestia;
    • Vei participa la sesiuni periodice de training care sa te ajute sa te dezvolti pe plan profesional si personal;
    • Vei avea ocazia sa exersezi abilitatile de comunicare atat in scris cat si vorbit cu clientii nostri nativi.

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    • Vei avea un program de lucru de 8h/zi, de Luni pana Vineri;
    • Vei avea un salariu fix, tichete de masa, bonusuri lunare de performanta, bonusuri de calitate, bonsuri de eficienta ce vor creste progresiv, odata cu experienta acumulata de tine in companie;
    • Vei avea parte de posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
    • Vei avea oportunitatea de a acumula experienta în domeniul IT – Software si de a invata constant lucruri noi;
    • Vei avea ocazia sa participi la diverse concursuri si jocuri interne care pot fi premiate;
    • Vei beneficia de abonament la biblioteca Bookster;
    • Vei beneficia de abonament YUMP.