Tehnician curenti slabi

Angajator: Iulius
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 13.04.2021

    With over 20 years of experience, the IULIUS Company is the most important developer and operator of mixed-use projects in Romania. IULIUS developed 260,000 sqm of retail premises and 120,000 sqm of class A office spaces. The company projects include the PALAS IAȘI mixed-use urban ensemble, the IULIUS MALL national network and the UNITED BUSINESS CENTER office building network, which became urban and economic landmarks for the cities where they were developed.

    Cerinte

    - Calificare în domeniul electromecanic (rețele, instalații electrice);
    - Școală profesională ( tehnician electromecanic );
    - Dexteritate și precizie motorie;
    - Capacitate de planificare și organizare;
    - Spirit de observație;
    - Disciplină.

    Responsabilitati

    - Realizează lucrări de instalare, extindere și întreținere a rețelelor de curenți slabi conform dispozițiilor primite;
    - Rețele de voce - date (telefonice și TV);
    - Instalații control acces / detecție și semnalizare incendiu;
    - Sisteme de efracție;
    - Sisteme de sonorizare și evacuare în caz de situații de urgență;
    - Comandă automată a instalațiilor;
    - Comandă motoare ( convertizoare și comandă convertizoare);
    - Acționări electrice (motoare electrice și pompe ).

    Alte informatii

    Se oferă:

    - Pachet salarial motivant;
    - Condiţii de muncă deosebite, într-un mediu dinamic şi stimulativ;
    - Posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanţă şi succese dovedite.