Gestionar Depozit - Industria Farma

Angajator: LAROPHARM
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 14.04.2021

    Înfiinţată în 2001, Laropharm este o companie farmaceutică solidă, cu o dezvoltare armonioasă în domeniile pe care le abordează: cercetare, producţie şi distribuţie.

    Laropharm deţine una dintre cele mai moderne fabrici de produse farmaceutice, respectând regulile privind Buna Practică de Fabricaţie (GMP) pentru producţia şi distribuţia medicamentelor.

    Cerinte

    - Minim un an experienta in industria farma;
    - Studii medii;
    - Cunostinte PC: Windows, Linux, Open Office, Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint);

    Responsabilitati

    - Inspecteaza periodic atat activitatea in depozite cat si spatiile de depozitare si transmite superiorului ierarhic necesarul de instruire/reinstruire/angajare personal, implicit achizitii/reparatii echipamente, utilitati;
    - Praticipa la verificarile si reconcilierile necesare in procesele de inventariere a stocurilor si transmite superiorului direct neconformitatile constatate;
    - Asigura receptia produselor, elaborarea documentelor specifice Departamentului Depozite: Formulare de receptie, Fise de gestiune, Formulare de inregistrare a efectuarii curateniei in spatiile de depozitare;
    - Asigura transferul produselor in diferite arii ale depozitelor, depozitarea materiilor prime, a materialelo de ambalare si a produselor finite, in spatiile de receptive, carantina sau depozitare;

    Alte informatii

    Beneficii si alte informatii:
    ​- Program: luni - vineri - 08:30 - 17:00
    ​- Oferim tichete de masa
    ​- Toti angajatii beneficiaza de abonament medical cu consultatii si analize gratuite la o clinica privata.