Manager Mentenanta

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 12.04.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza Manager Mentenanta pentru partenerul nostru, o companie multinationala din Timisoara.

    Cerinte:
    • Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
    • Studii superioare tehnice;
    • Cunostinte de mecanica, electrotehnica si pneumatica;
    • Bune abilitati de comunicare si organizare, spirit de initiativa;
    • Cunostinte de limba engleza.

    Beneficii:
    • Salariu atractiv;
    • Tichete de masa;
    • Al 13-lea salariu;
    • Diverse bonusuri;
    • Asigurare medicala privata.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    • Coordonarea unei echipei de mentenanta;
    • Asigurarea mentenantei tehnice pentru cele doua hale din prodcutie ;
    • Asigurarea mentenantei preventive pentru CNC-urile din cadrul societatii;
    • Supervizarea atelierului de toolshop .

    Alte informatii