Suport tehnic - limba engleza (part-time)

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • IT Software
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 13.04.2021

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Esti o persoana tehnica, ti-ai invatat atat de bine parintii sa se descurce cu Windows 10 si deja nu te mai suna din 5 în 5 minute? E timpul sa iti trasformi abilitatile intr-un job! Vino in echipa Valoris si vei avea posibilitatea de lucra part-time (norma de 4/6h).

    Candidatul ideal:

    • Cunostinte de limba engleza la un nivel avansat;
    • Bune abilitati de comunicare si inclinatii tehnice;
    • Atitudine pozitiva, dorinta de invatare si dezvoltare;
    • Disponibilitate pentru o norma part-time, cu programul organizat in ture (24/7).

    Responsabilitati

    • Suport tеhnic (level 1) și comеrciаl cliеntilor nostri din America, Canada, etc.;
    • Identificarea potentialelor riscuri din aplicatia/device-ul clientului;
    • Convorbiri via e-mail, chat, telefon cu clientii, pentru a stabili cea mai buna solutie in functie de situatia intampinata;
    • Pastrarea unei еvidente ale interаctiunilor cu cliеntii inrеgistrаnd informatiile transmise de acestia in aplicatiile specifice;

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Pachet salarial atractiv (cuprinde tichete de masa si diverse bonusuri lunare de performanta, bonusuri de calitate, precum si bonusuri pentru angajarea unui prieten recomandat de tine etc.);
    • Posibilitati reale de crestere in cadrul companiei, 90% din promovarile noastre sunt din intern;
    • Abonament la biblioteca Bookster & Abonament Live Streaming Fitness Yump;
    • Tickete aniversare cadou + diverse concursuri si jocuri interne cu premii atractive;