Sef de schimb-Timisoara

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 13.04.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Cerinte:
    • Studii superioare, de preferat tehnice;
    • Experienta de minim 3 ani pe o pozitie similara;
    • Cunostinte operare PC;
    • Bune abilitati de comunicare si orientare catre rezultate.
    • Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi.

    Responsabilitati

    Principalele responsabilitati:
    • Coordoneaza si planifica resursele umane si materiale necesare pentru desfasurarea activitatii pe schimbul pe care il coordoneaza;
    • Realizeaza planificarea productiei;
    • Responsabil de a lua masuri imediate in cazul situatiilor aparute pe partea de calitate / SSM/PSI sau de intarzieri fata de planul de productie;
    • Acorda suport pentru implementarea proiectelor si promovarea ideilor de imbunatatire si punerea in practica a acestora.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu atractiv;
    • Tichete de masa;
    • Al 13-lea salariu;
    • Bonus de performanta.