Personal curatenie

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 14.04.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza personal curatenie pentru clientul nostru, unul dintre cei mai importanti distribuitori de medicamente si parafarmaceutice.

    Locatie: Rudeni, Ilfov.

    Cerinte:

    - peste 6 luni experiență în muncă
    - experiență pe un post similar- prezinta avantaj;
    - domiciul in Chiajna/Dudu/Chitila sau sectorul 6 - prezinta avantaj;
    - persoană serioasă, ordonată, harnică, atentă la detalii;
    - disponibilitate la program in doua ture: program - 6:30-15:00/ 15:00-23:00

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:

    - аctivitate dе curаțеnie și întrеtinеre а zonei de birouri si a zonеi de dеpozitаre.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial atractiv;
    - Tichete de masa 15 lei / zi lucrata;
    - Pachet de servicii medicale;
    - Transport asigurat;
    - Contract perioada nedeterminata;

    Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0755 016 938.