Inginer proiectare / ofertare curenti slabi

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 13.04.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Absolvent de studii superioare profil electric;
    - Cunoștințe AutoCAD - reprezinta avantaj;
    - Foarte bună capacitate de planificare, organizare și coordonare, spirit de echipă;
    - Bune abilitati de comunicare;
    - Cunostinte avansate in domeniul instalarii curentilor slabi;
    - Cunostinte avansate despre sistemele de alarmare vocala, sonorizare, videowall, videoconferinta, automarizari;
    - Cunoasterea tehnicilor RFID, digital signage, ESL.

    Responsabilitati

    - Identificarea solutii tehnice optime;
    - Oferirea de suport tehnic echipei de vanzari (definire solutii, prezentari, demo/ PoC etc)
    - Testarea solutii tehnice noi instalate;
    - Implementarea de solutii tehnice (programare echipamente si instruire pentru personalul beneficiarilor) ;
    - Elaborarea documentatiei tehnice aferente ofertelor acceptate;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - pachet salarial atractiv;
    - program flexibil (posibilitate work from home);
    - masina serviciu;
    - tichete de masa.