Gestionar Depozit Echipamente Industria Vinului (Bd Timisoara, sector 6)

Angajator: QLT® Group România | Recrutare
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.09.2021
    Scurta descriere a companiei

    MISIUNEA QLT® Group România | Recrutare

    Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

    Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrați.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Gestionar Depozit Echipamente Industria Vinului

    Principal furnizori de produse, echipamente, ambalaje si piese de schimb pentru industria vinului din Europa de Est.

    Activitatea se va derula 100% la depozitul societatii, situat in Bd. Timisoara, sector 6, langa Dedeman, Bucuresti.

    Cerinte:
    Experienta pe un post similar;
    Cunostinte MS Office;
    Cunostinte utilizare Wizzcount poate fi un avantaj;
    Organizarea gestiunii depozitului.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    Efectuarea receptiei cantitativa si calitativa a marfurilor;
    Aranjarea produselor pe rafturi, pastrarea bunurilor potrivit prescriptiilor tehnice si a celor igienico-sanitare;
    Implicarea in activitatile depozitului alaturi de cei 2 colegi lucratori depozit;
    Manipularea marfurilor in conditii optime, asigurarea livrarilor produselor in ordinea intrarilor si cu respectarea regulilor FIFO;
    Inregistrarea in timp util a primirilor si eliberarilor de bunuri, gestionarea si arhivarea corecta a documentelor,
    Folosirea eficienta a spatiilor de depozitare, pastrarea curateniei in depozit.

    Alte informatii

    Oferta:
    Contract nedeterminat cu norma intreaga;
    Program L-V, 9-18.00;
    Salariu negociabil 2700-3000 lei net;
    Bonuri de masa in valoare 300 lei;
    Asigurare medicala privata.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (63)