Tehnician Policalificat in Mentenanta/ Amenajari Interioare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Superbet active.

Vezi toate job-urile Tehnician Policalificat in Mentenanta/ Amenajari Interioare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Superbet
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.04.2021

    Fondat în anul 2008, Superbet este o companie de Tech & Entertainment, fiind liderul industriei de pariuri sportive din România. De asemenea, grupul este prezent în 10 țări, cele mai importante piețe fiind în România, Belgia, Polonia și Serbia.

    Cerinte

    - Calificare /policalificare in lucrari de amenajari interioare si intretinere spatii comerciale (instalatii electrice /sanitare, rigips, vopsitorii, gresie, tavan casetat, lacatuserie, etc)
    - Disponibilitate pentru deplasari saptamanale in zona arondata
    - Permis de conducere categoria B
    - Initiativa si capacitate de a lucra fara supraveghere directa si permanenta
    - Proactivitate, personalitate orientata catre solutii nu explicatii
    - Seriozitate, îndemânare și perseverența
    - Atitudine deschisa, abilitati de integrare rapida in echipa actuala. atentie la detalii
    - Usurinta in folosirea mijloacelor de comunicare electronica ( mail. WhatsApp )
    - Experiența anterioară în lucrări de mentenanță reprezinta un avantaj important

    Responsabilitati

    - Executarea lucrarilor de amenajare / intretinere / mentenanta a spatiilor comerciale
    - Respectarea procedurilor de amenajare / standardelor de calitate / normelor de conduita / termenelor stabilite de catre coordonatorii lucrarilor

    Alte informatii

    BENEFICII

    - Masina de serviciu
    - Scule profesionale
    - Diurna si cazare la hoteluri de 3 stele
    - Salariu incepand in functie de calificari, aptitudini si experienta
    - Asiguram scolarizare / calificare la locul de munca pentru completarea cunostintelor actuale
    - Loc de munca stabil, pe perioada indelungata, cu contract pe perioada nedeterminata si cu posibilitati de promovare

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (7)