Tehnician Policalificat in Mentenanta/ Amenajari Interioare

Angajator: Superbet
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.04.2021

    Superbet is the largest sports betting operator in Romania, with offices in UK, Poland, Austria, Croatia, Serbia, Cyprus, and Malta.

    Keeping the ball rolling since 2008, our team now consists of more than 4.000 people who are the major driving forces behind our success.

    Cerinte

    - Calificare /policalificare in lucrari de amenajari interioare si intretinere spatii comerciale (instalatii electrice /sanitare, rigips, vopsitorii, gresie, tavan casetat, lacatuserie, etc)
    - Disponibilitate pentru deplasari saptamanale in zona arondata
    - Permis de conducere categoria B
    - Initiativa si capacitate de a lucra fara supraveghere directa si permanenta
    - Proactivitate, personalitate orientata catre solutii nu explicatii
    - Seriozitate, îndemânare și perseverența
    - Atitudine deschisa, abilitati de integrare rapida in echipa actuala. atentie la detalii
    - Usurinta in folosirea mijloacelor de comunicare electronica ( mail. WhatsApp )
    - Experiența anterioară în lucrări de mentenanță reprezinta un avantaj important

    Responsabilitati

    - Executarea lucrarilor de amenajare / intretinere / mentenanta a spatiilor comerciale
    - Respectarea procedurilor de amenajare / standardelor de calitate / normelor de conduita / termenelor stabilite de catre coordonatorii lucrarilor

    Alte informatii

    BENEFICII

    - Masina de serviciu
    - Scule profesionale
    - Diurna si cazare la hoteluri de 3 stele
    - Salariu incepand in functie de calificari, aptitudini si experienta
    - Asiguram scolarizare / calificare la locul de munca pentru completarea cunostintelor actuale
    - Loc de munca stabil, pe perioada indelungata, cu contract pe perioada nedeterminata si cu posibilitati de promovare