Arhivar

Angajator: AB Activ Distribution
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.03.2021

    A&B Activ Distribution detine o experienta de peste 22 ani in domeniul arhivarii. Suntem specializati in arhivarea si depozitarea /administrarea documentelor la nivel national, avand posibilitatea oricand de a primi in depozitul nostru volume mari de documente.

    Cerinte

    Cerinte:
    -studii medii de specialitate
    -curs de calificare
    -experienta in domeniu

    Responsabilitati

    -Cunoasterea corespunzatoare a regulamentului de ordine interioara si responsabilitatilor postului stabilite in fisa postului;
    -Respectarea procedurilor de lucru si de sistem aferente domeniului de activitate, precum si prevederile legislatiei in vigoare;
    -Pastreaza confidentialitatea informatiilor si a documentelor cu care opereaza;
    -Sa asigure integritatea si securitatea documentelor;
    -Alte activitati specific postului la solicitarea personalului cu functii de conducere din cadrul societatii.

    Alte informatii

    Conditiile de lucru:
    - munca de birou si teren;
    -deplasari la punctele de lucru,depozite,locatiile clientilor.

    Obiective de performanta:
    Titularul postului are un rol important in activitatea de executie a operatiunilor:
    -de adaptare si implementare si valorificare a experientei dobandite;
    -de analiza si sinteza si de gasire a unor solutii;
    -de consiliere si/sau indrumare a colegilor, clientilor;
    -spirit de echipa si capacitate de a lucra independent;
    -bilitati în utilizarea calculatoarelor şi a altor echipamente informatice profesionale
    -adaptare rapida la noua tehnologie

    Beneficii:
    -Bonuri de masa
    -Salariul avantajos
    -Decontarea transportului
    -Bonusuri in functie de performante
    -Contract pe perioada nedeterminata
    -Posibilitate de avansare
    -Program fix de lucru
    -Abonament Medical
    Programul este de 8 ore [luni-vineri] cuprins in intervalul orar 07:30-16:00;
    Pentru detalii va rugam sa sunati la 0730.123.246