Electromecanic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Electromecanic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.08.2021

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie producatoare de medicamente, din sectorul 3, Bucuresti, recrutam persoane cu experienta in domeniu, pentru rolul de Electromecanic.

    Locatie: langa statia de metrou Nicolae Teclu

    Pentru acest rol vor fi necesare:
    • Studii medii sau profesionale absolvite in domeniul tehnic;
    • Experienta minima 2 ani, in activitati de mentenanta in productie;
    • Disponibilitatea de a lucra in trei si patru schimburi
    • Cunostintele de buna practica farmaceutica- reprezinta un plus.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    • Executa operatii de demontare / montare pentru toate echipamentele din productie conform instructiunilor de lucru si a procedurilor in vigoare;
    • Executa toate lucrarile de intretinere precum si reparatii curente si capitale ale masinilor si instalatiilor din fabrica.
    • Verifica zilnic masinile si instalatiile si remediaza de urgenta toate deficientele mecanice / electronice semnalate de catre operatori.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Salariu motivant si bonusuri in raport cu experienta acumulata;
    • Tichete de masa in valoare de 20 RON/zi lucrata;
    • Sporuri pentru turele de noapte;
    • Bonus anual de 7%;
    • Abonament servicii medicale Regina Maria.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (10)