Lacatus montator producție (sudor)

Angajator: Randstad Romania SRL
Domeniu:
  • Constructii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 18.04.2021

    Randstad is specialized in solutions in the field of flexible work and human resources services. Our services range from regular temporary staffing and permanent placements to in-house, professionals, search & selection, and HR Solutions.

    The Randstad Group is one of the leading HR services providers in the world, with top-three positions in Argentina, Belgium & Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland, the UK, and the United States as well as major positions in Australia and Japan.

    In 2015, Randstad had approximately 29,750 corporate employees and around 4,473 branches and in-house locations in 39 countries around the world. Randstad generated revenue of € 19.2 billion in 2015. Randstad was founded in 1960 and is headquartered in Diemen, the Netherlands.

    Cerinte

    Candidatul ideal pentru noi este un om alături de care ne putem dezvolta și un aliat pe viitor. Candidatul ideal își dorește un loc de muncă cinstit și stabil, în care se simte înțeles și în care poate evolua, ajutat de cei din jur.
    -persoana stabila, serioasa interesata de colaborare pe termen lung
    -minim 8 clase/ scoala profesionala
    -usor adaptabil la munca in echipa

    Responsabilitati

    Cautam un lacatus montator pentru partea de confectii metalice.
    Experienta buna pe lacatuserie in montare.
    Vei realiza repere de inox (tocuri de usa, tevi, sudura de flanse) in atelierul de sudura si confectii. Tip de sudura: sudura electrica si cu argon.
    Sustinere din partea echipei si deplasari la lucrari ulterior, pentru a face montajul. Există oportunități de avansare.

    Alte informatii

    Pachetul de beneficii include:

    -Un salariu atractiv, negociabil pe măsura evoluției angajatului
    -Masă de prânz asigurată, din partea firmei, în zilele lucrătoare
    -Program L -V 8:00 -17:00 zona Chiajna
    -Posesor Permis auto - asigurata mașina de firmă pentru lucrari
    -Cazare (la cerere), angajatul care beneficiază de ea fiind nevoit să plătească doar utilitățile