Consilier Vânzări Vodafone​ București

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Concentrix + Webhelp active.

Vezi toate job-urile Consilier Vânzări Vodafone​ București active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Concentrix + Webhelp
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.08.2021

    We are a global community of passionate, fun-loving people who thrive on making a difference on behalf of the world's most exciting brands. We put our people at the center of everything we do, and we give them the resources to make the most of their time with us.

    Cerinte

    Să fii o persoană dinamică cu excelente aptitudini de comunicare ​

    Să identifici cu ușurință problemele celorlalți și să găsesti soluții rapide ​

    Să ai cunoștințe medii de operare a calculatorului ​

    Să fii ambițios, pozitiv, să te adaptezi ușor și să-ți placă să lucrezi în echipă ​

    Responsabilitati

    Vei gestiona conturile clienților și vei promova serviciile Vodafone​

    Vei propune oferte adaptate nevoilor clienților, oferind informații relevante​

    Vei participa la dezvoltarea/optimizarea proceselor de lucru​

    Vei contribui la creșterea satisfacției clienților​

    Vei imparți voie bună și idei cu toată echipă

    Pachet salarial atractiv cu bonusuri și beneficii flexibile ​

    Program de muncă flexibil și adaptat nevoilor tale​

    Un mediu de lucru tanăr, dinamic care îți va permite să înveți și să evoluezi pe plan profesional ​

    95% din promovările noastre sunt din intern ​

    Vei beneficia de traininguri care te vor ajuta să îți dezvolți mai bine orientarea spre client, abilitătile analitice și munca în echipă

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (42)