Sculer Matriter

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 11.04.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Cerinte:
    • Experienta relevanta pe o pozitie asemanatoare;
    • Curs de calificare sculer-matriter sau conexe;
    • Bune cunostinte tehnice;
    • Curs pod rulant ;

    Responsabilitati

    Responsabilitati :
    • Asigurarea intretinerii de nivel 1 si 2;
    • Asigurarea prompta a interventiilor la matrite;
    • Participarea la modificarile cerute de client in ceea ce priveste matritele;
    • Analizarea defectelor, deciderea impreuna cu serviciul tehnic a executării măsurilor de remediere şi urmărirea procesului în cauza;
    • Realizarea sau participarea la teste , matrite noi sau aflate in productia de serie;
    • Deserveste utilaj intrauzinal (pod rulant) .

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Pachet salarial atractiv;
    • Tichete de masa;
    • Al 13-lea salariu;
    • Transport asigurat.