Inginer Proiectant Instalatii

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.04.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Absolvent studii superioare, specializarea Instalatii in Constructii;
    - Cunostinte bune in utilizarea calculatorului (MS Office), Autocad (2D/ 3D);
    - Capacitate de asimilare rapida a cunostiintelor, seriozitate, responsabil, organizat, dinamic, inititiativa si abilitati pentru rezolvarea problemelor;
    - Constituie avantaj experienta in executie lucrari de constructii civile si instalatii pentru constructii;
    - Permis de conducere cat. B;

    Responsabilitati

    - proiectarea de instalatii in constructii (canalizari, alimentari cu apa, instalatii electrice, etc);
    - elaborarea documentatiei tehnice ( tehnicile DALI, SF, PT, CS, DE, DTAC);
    - participarea la licitatii (oferta tehnica);
    - vizitarea santierelor in lucru pentru implementare proiect;
    - consultanta si management de proiect.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Salariu negociabil, tichete de masa, asigurare de accidente si viata;
    - Mediu dinamic, acces la programe de instruire si pregatire.