Agent Vanzari B2B (telesales) Braila

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Agent Vanzari B2B (telesales) Braila active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Braila
  • Actualizat la: 31.05.2021

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?

    - Să îți placă să te afirmi prin performanțele personale;
    - Să fii empatic și să te adaptezi cu ușurință situațiilor;
    - Să poți identifica și evalua nevoile clienților;
    - Ambiția, inteligența și abilitățile de comunicare să te defineacă;
    - Să îți dorești să evoluezi și să-ți îmbunătățești competențele de vânzare și negociere.
    - Experiența în domeniul vânzărilor adduce o bilă albă.

    Responsabilitati

    Ce vei face?

    - Vei contacta potențiali parteneri și vei promova și vinde imaginea și serviciile companiei;
    - Vei îndeplini planul de vânzări existent;
    - Te vei dezvolta profesional împreună cu noi.

    Alte informatii

    Ce îți oferim?

    - Salariu fix + comisioane nelimitate, în funcție de vânzările generate;
    - Concursuri lunare, cu premii substanțiale;
    - Mediu de lucru favorabil dezvoltării profesionale;
    - Colegi simpatici, concursuri interne și diverse activități de echipă.

    Bacau, Braila, Constanta,

    Aplica fara CV
    5000 - 6000 RON NET / luna
    Braila, Buzau, Galati,

    Aplica fara CV
    Braila,