Pilot Testari Auto / Rulor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Pilot Testari Auto / Rulor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 30.03.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    - Studii Medii – Liceu/Scoala Profesionala;
    - Permis categoria B – mininm 4 ani vechime;
    - OBLIGATORIU – sa prezinte Cazier Rutier;
    - Persoana obedienta, serioasa, responsabila;

    Responsabilitati

    - Testarea autovehiculelor prototip;
    - Rularea autovehiculelor atat in Pitesti, cat si in judetele limitrofe, pe traseele predefinite;
    - Incalcarea legislatiei rutiere si a regulamentului de rulaj nu este permisa;
    - Rularea autovehiculelor de tip prototip, a cca. 300 – 500 km / schimb.

    Gi Group este in cautarea un Pilot Testari Auto / Rulor pentru partenerul nostru, o companie ce presteaza servicii pentru mari producatori auto.

    Locatie: Stefanesti, Pitesti

    Cerinte:

    • Disponibilitate de lucru in3 schimburi L-V (07:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 – 07:00);
    • Studii Medii – Liceu / Scoala Profesionala;
    • Permis categoria B – mininm 3,4 ani vechime;
    • OBLIGATORIU – sa prezinte Cazier Rutier;
    • Persoana obedienta, serioasa, responsabila.

    Beneficii:

    - Contract initial determinat (1 luna);
    - Pachet salarial atractiv - 2000 lei net;
    - Bonuri de Masa in valoare 15 lei/zi lucrata; - Spor noapte 25%;
    - Spor weekend 175%; - Ore suplimentare platite conform legislatiei in vigoare;

    Responsabilitati:

    Dacă această oportunitate prezintă interes, va invităm să ne atasati CV-ul sau sa ne contactați la numărul 0747 097 924