Electrician Cluj-Napoca

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Iulius active.

Vezi toate job-urile Electrician Cluj-Napoca active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Iulius
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 09.05.2021

    With over 20 years of experience, the IULIUS Company is the most important developer and operator of mixed-use projects in Romania. IULIUS developed 260,000 sqm of retail premises and 120,000 sqm of class A office spaces. The company projects include the PALAS IAȘI mixed-use urban ensemble, the IULIUS MALL national network and the UNITED BUSINESS CENTER office building network, which became urban and economic landmarks for the cities where they were developed.

    Cerinte

    - studii profesionale de specialitate;
    - cunoștințe temeinice de specialitate;
    - autorizația ANRE constituie un avantaj;
    - apt pentru lucrul la înălțime.

    Responsabilitati

    - respectarea programului de supraveghere a instalațiilor din dotare, conform unui grafic stabilit;
    - realizarea mentenanței preventive asupra tuturor elementelor de instalații electrice din gestiune (grupuri electrogene, surse UPS, circuite, tablouri electrice, baterii de compensare, șine de curent, aparataj, corpuri de iluminat etc. );
    - realizarea mentenanței corective asupra tuturor elementelor de instalații electrice din gestiune (grupuri electrogene, surse UPS, circuite, tablouri electrice, baterii de compensare, șine de curent, aparataj, corpuri de iluminat etc. );
    - rezolvarea operativă a comenzilor de lucrări venite din sistem;
    - executarea oricăror lucrări de instalații electrice necesare societății;
    - sesizarea, preluarea, rezolvarea și/sau raportarea, conform competenței, a oricăror anomalii.

    Alte informatii

    Se ofera:
    - Pachet salarial motivant
    - Conditii de munca deosebite, intr-un mediu dinamic si stimulativ
    - Posibilitatea integrarii într-o echipă tanara, caracterizata prin performanta si succese dovedite.

    Pentru detalii ne puteti contacta la nr: 0758092700