Stivuitorist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Stivuitorist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 31.03.2021

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    - Absolvent studii medii;
    - Disponibilitate de lucru in 2 schimburi L-V (07:00 – 15:00 / 14:00 – 22:00);
    - Atentie la detalii, bune abilitati organizatorice;
    - Atestat ISCIR vizat/nevizat la zi;
    - Experienta de lucru pe stivuitoare cu lame frontale, laterale. Experienta cu VNA-ul reprezinta avantaj.

    Responsabilitati

    - Executarea activitatilor de manipulare a marfurilor si depozitare cu ajutorul stivuitorului;
    - Verificarea si asigurarea unei functionari corecte a utilajului inainte de inceperea activitatii;
    - Intretinerea si curatenia utilajelor conform instructiunilor primite de la departamentul tehnic: inspectia minima zilnica: filtre, apa, uleiuri;
    - Desfasurarea activitatilor de picking si manipulare a produselor din cadrul depozitului;
    - Activitati conexe: descarcari/incarcari marfa vrac din/in containere, distrugere produse cu ajutorul utilajului specializat.

    Gi Group recruteaza Stivuitorist pentru o partenerul sau, un important furnizor de servicii logistice de depozitare si distributie.

    Punct de lucru: Nord Est Logistic Park – Pantelimon, Judet Ilfov (TRANSPORT ASIGURAT)

    Cerinte:

    Responsabilități:

    Beneficii:

    - Pachet salarial atractiv;
    - Contract pe perioada nedeterminată (3 luni proba);
    - Tichete de masă – 15 lei/zi lucrata;
    - Transport asigurat;
    - Bonus de performanta;
    - Tichete cadou de sarbatori Craciun/Paste;
    - Ore suplimentare sunt platite conform legislatiei in vigoare.

    Dacă această oportunitate prezintă interes, va invităm să ne contactați la numărul 0747 097 924

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Afumati,