Recruiter on-site

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Recruiter on-site active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.03.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, lider național și mondial în tichete de servicii preplătite, suntem in cautarea unui Recruiter on-site.

    Cautam o persoana dornica de o experienta provocatoare, care sa aiba 1-3 ani experienta in recrutare IT, sa cunoasca piata de IT, cat si companiile din acest domeniu, capabila sa gestioneze end to end roluri in zona de IT: Security, Development, Java, Net, Mobile Development, Salesforce.

    Responsabilitati

    Gestionarea end to end a proceselor de recrutare in zona de IT.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - pachet salarial atractiv;
    - tichete de masa;
    - contract pe perioada determinata de 6 luni;
    - asigurare medicala.