Front end developer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Front end developer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.11.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Cunoasterea limbajelor HTML/ CSS/ JavaScript;
    Experienta cu Angular frameworks;
    Experienta in testarea si rezolvarea problemelor in diverse browsere si dispositive;
    Fluent/a in limba engleza;
    Atentie la detalii;
    Aplicarea constanta a procedurilor de lucru adoptate de companie;
    A fi la curent cu ultimele tehnologii in domeniul web, mobile si email;
    Dezvoltarea continua a cunostintelor cu privire la platformele si standardele web si mobile development, a performantei si a experientei utilizatorului si impartasirea acestora;
    Abilitatea de a respecta deadline-uri restranse si de a face fata modificarilor de ultima ora.

    Responsabilitati

    Implementarea de interfete web folosind HTML, CSS si JavaScript,Phyton;
    Crearea de coduri valide, testate pe diverse browsere;
    Colaborarea indeaproape cu managerii de proiect si echipa pentru a intelege si defini caracteristicile proiectului;
    Fixarea rapida a bug-urilor si rezolvarea problemelor legate de codificari;
    Cautarea proactiva a metodelor de a realiza aplicatii mai eficiente.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Avantajul de a lucra pe proiecte importante pentru clienti cunoscuti pe plan international;
    • Program full-time organizat astfel incat sa poti avea si o viata sociala;
    • Pachet salarial competitiv, bazat pe cunostintele si experienta detinuta;
    • Posibilitatea unei cresteri salariale continue
    • Oportunitatea de a-ti dezvolta abilitatile prin lucrul cu cele mai noi tehnologii din domeniu;
    • Colegi de echipa de la care vei avea mereu ceva de invatat.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (501)