Inginer Instalatii pentru constructii

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.03.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Absolvent de studii superioare în domeniul construcțiilor;
    - Cunoștințe bune de utilizare computer: Microsoft Office, AutoCAD;
    - Foarte bună capacitate de planificare, organizare și coordonare, spirit de echipă;
    - Bune abilitati de comunicare;

    Responsabilitati

    Verifica elementele prefabricate cu ajutorul planurilor de executie inainte de turnare si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate;
    - Verificarea calitatii elementelor dupa turnare si propune solutii de remediere acolo unde este cazul;
    - Urmarirea nivelului de productii in toate fazele de executie si ia masurile de rigoare pentru executarea elementelor conform cu documentatia tehnica;
    - Intocmirea fiselor de verificare a elementelor produse si aduce la cunostiinta sefului direct neconformitatile depistate;
    - Verificarea aplicarii regulilor de protectie in munca;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Oportunitatea de dezvoltare profesionala;
    - Pachet salarial atractiv;
    - Bonus anual de performanta;
    - Tichete de masa;
    - Masina serviciu'
    - Contract de munca pe perioada nedeterminata.