Inginer Instalatii pentru constructii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Inginer Instalatii pentru constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.04.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Absolvent de studii superioare în domeniul construcțiilor;
    - Cunoștințe bune de utilizare computer: Microsoft Office, AutoCAD;
    - Foarte bună capacitate de planificare, organizare și coordonare, spirit de echipă;
    - Bune abilitati de comunicare;

    Responsabilitati

    Verifica elementele prefabricate cu ajutorul planurilor de executie inainte de turnare si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate;
    - Verificarea calitatii elementelor dupa turnare si propune solutii de remediere acolo unde este cazul;
    - Urmarirea nivelului de productii in toate fazele de executie si ia masurile de rigoare pentru executarea elementelor conform cu documentatia tehnica;
    - Intocmirea fiselor de verificare a elementelor produse si aduce la cunostiinta sefului direct neconformitatile depistate;
    - Verificarea aplicarii regulilor de protectie in munca;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Oportunitatea de dezvoltare profesionala;
    - Pachet salarial atractiv;
    - Bonus anual de performanta;
    - Tichete de masa;
    - Masina serviciu'
    - Contract de munca pe perioada nedeterminata.

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (106)