Tehnician Proces Vopsitorie

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 26.02.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    •Studii superioare-profil tehnic;
    •Cunostinte operare PC;
    •Experienta relevanta pe o pozitie similara;
    •Limba engleza-nivel mediu;

    Responsabilitati

    •Gestionare modificari SAP, Flow chart si PFMEA pe parte de proiect;
    •Urmarire implementare proiecte noi in fabrica;
    •Urmarirea si atingerea tuturor KPI; Proiectarea, coordonarea si implementarea solutiilor tehnice in vederea optimizarii si cresterii calitatii;
    •Responsabil de crearea si actualizarea documentatiei de proces in productie;
    •Responsabil pentru solutionarea problemelor complexe la nivel de proces intern a zonei de productie;
    •Gestioneaza stocurile de vopsea, aditivi chimici si alte substante folosite in procesul de productie;

    Alte informatii

    Beneficii:
    •Tichete de masa;
    •Al 13-lea salariu;
    •Bonusuri de performanta;
    •Asigurare medicala;
    •Diverse prime.