Manipulant marfă - depozit produse naturiste

Angajator: FDC Natura Group
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Otopeni
  • Actualizat la: 02.03.2021
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Ne-ar plăcea să fii:

    - Atent la detalii;
    - Dornic în a învăța lucruri noi;
    - O persoană responsabilă și serioasă;
    - O persoană organizată și rezistentă la stres;
    - Sociabil și comunicativ.

    Responsabilitati

    Principalele responsabilități ale asistentului în depozit sunt:
    - Primirea, introducerea și verificarea mărfurilor primite în depozit;
    - Introducerea și operarea produselor în sistem;
    - Avizarea, ambalarea și trimiterea produselor către magazine;
    - Inventarierea periodică a produselor;
    - Gestionarea activităților din depozit care asigură buna funcționare a magazinelor.

    Alte informatii

    Beneficiile pe care le oferim:
    - Salariu fix, tichete de masa;
    - Mediu de lucru sigur și plăcut;
    - Program flexibil de Luni-Vineri;
    - Programe de învățare.