Gestionar - depozit produse naturiste Otopeni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile FDC Natura Group active.

Vezi toate job-urile Gestionar - depozit produse naturiste Otopeni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: FDC Natura Group
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Otopeni
  • Actualizat la: 04.02.2022

    FDC Natura Group & Remediavert este cel mai mare lant de magazine naturiste & bio din Romania. Cu peste 30 de magazine in tara si peste 100 asistenti profesionisti, ne propunem sa fim prima alegere a clientului cand vine vorba de suplimente naturale, cosmetice bio, sanatate si nutritie, silueta si controlul greutatii, remedii naturiste si alimentatie sanatoasa.
    FDC si Remediavert se afla in continua expansiune si modernizare, cu scopul de a veni in spijinul clientilor dornici sa adopte un stil de viata sanatos.

    Cerinte

    Ne-ar plăcea să fii:

    - Atent la detalii;
    - Dornic în a învăța lucruri noi;
    - O persoană responsabilă și serioasă;
    - O persoană organizată și rezistentă la stres;
    - Sociabil și comunicativ.

    Responsabilitati

    Principalele responsabilități ale asistentului în depozit sunt:
    - Primirea, introducerea și verificarea mărfurilor primite în depozit;
    - Introducerea și operarea produselor în sistem;
    - Avizarea, ambalarea și trimiterea produselor către magazine;
    - Inventarierea periodică a produselor;
    - Gestionarea activităților din depozit care asigură buna funcționare a magazinelor.

    Alte informatii

    Beneficiile pe care le oferim:
    - Salariu fix, tichete de masa;
    - Mediu de lucru sigur și plăcut;
    - Program flexibil de Luni-Vineri;
    - Programe de învățare.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Ilfov,

    Ilfov,

    Vezi job-uri similare (58)