Online Dealer (Bucuresti)

Angajator: Randstad Romania SRL
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.03.2021

    Randstad is specialized in solutions in the field of flexible work and human resources services. Our services range from regular temporary staffing and permanent placements to in-house, professionals, search & selection, and HR Solutions.

    The Randstad Group is one of the leading HR services providers in the world, with top-three positions in Argentina, Belgium & Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland, the UK, and the United States as well as major positions in Australia and Japan.

    In 2015, Randstad had approximately 29,750 corporate employees and around 4,473 branches and in-house locations in 39 countries around the world. Randstad generated revenue of € 19.2 billion in 2015. Randstad was founded in 1960 and is headquartered in Diemen, the Netherlands.

    Cerinte

    Candidatul ideal trebuie sa aiba:
    - abilități excepționale de prezentare;
    - o atitudine entuziastă și pozitivă;
    - capacitatea de a menține nivelul de energie ridicat pe durata jocurilor care necesită o stare de spirit mai animată;
    - flexibilitate pentru un program de lucru ce poate implica ture de noapte și weekend (24/7).

    Responsabilitati

    - vei prezenta jocul și regulile într-o manieră profesională, arătând abilități excepționale de prezentare;
    - vei menține un nivel profesional de competență tehnică la toate jocurile și vei respecta regulile interne;
    - vei efectua toate operațiunile din jocuri în conformitate cu legislația în vigoare și cu standardele cerute de eficiență, securitate și satisfacția clienților.

    Alte informatii

    Oferim:
    - training de 2 saptamani in care se învață totul de la 0;
    - echipament de lucru: rochii/costum;
    - salariu de 3720 lei net;
    - bonusuri de performanta;
    - spor de noapte si de weekend;
    - asigurare medicala la Regina Maria;
    - contract pe perioada nedeterminata;

    Program în ture de 8 ore: 07:00 - 15:00, 15:00 - 23:00, 23:00 - 07:00;
    4 zile cu 2 libere;

    Locatie: Bucuresti, Sector 5.