Agent Comenzi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Agent Comenzi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.04.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Studii medii/studii superioare;
    - Bune abilitati de comunicare;
    - Capacitate de lucru in conditii de stres;
    - Cunostinte limba engleza nivel avansat;
    - Cunostinte suita Microsoft Office;
    - Constituie avantaj experienţa profesională în domenii care presupun relaţionare cu clienţii.

    Responsabilitati

    - Contactarea clientilor, ofertarea, negocierea preturilor;
    - Mentinerea contractelor permanente cu colaboratorii existenti, identificare noi oportunitati;
    - Organizarea serviciilor de transport respectand cerintele clientilor / companiei;
    - Urmarirea programarilor facute si actualizarea permanenta cu traseul marfii pana in momentul livrarii catre client;
    - Asigurarea permanenta a unui nivel inalt de servicii clientilor.

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.
    Cerinte

    Candidatul ideal
    - Foarte bune abilitati de comunicare;
    - Cunostinte limba engleza obligatoriu;
    Responsabilitati / Realizari

    Descrierea postului:
    - Organizarea serviciilor de transport respectand cerintele clientilor/companiei;
    Alte informatii

    Beneficii:
    - Pachet salariu motivant;
    - Oportunitati de dezvoltare profesionala;
    - Mediu de lucru placut.

    Locatie: Sector 3
    Program:L-V 09:00 - 18:00

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Timisoara,

    Aplica fara CV
    7000 - 10000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (7)