Cash Management Junior Officer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Garanti BBVA Romania active.

Vezi toate job-urile Cash Management Junior Officer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: Garanti BBVA Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.03.2021

    La Garanti BBVA Romania am creat un climat care inspiră colaborarea și comunicarea. Am  construit astfel o echipă unită și energică, care pune întotdeauna clientul pe primul loc. Susținem aspirațiile colegilor noștri și îi încurajăm să se perfecționeze continuu și să își urmeze pasiunile. Ca echipă, ne preocupă creșterea eficienței operaționale și îmbunătățirea constantă a serviciilor oferite clienților.

    Cerinte

    • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
    • Seriozitate, corectitudine si atentie la detalii, atentie distributiva;
    • Persoana sociabila, prietenoasa, deschisa la munca in echipa;
    • Bune cunostinte dе MS Office (Excel);
    • Studiile superioare in domeniul economic reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    • Salvarea zilnica a extraselor bancare;
    • Efectuarea platilor primite de la diferite departamente;
    • Intocmirea adreselor debitare cont pentru sumele incasate eronat si a formularelor pentru incasari privind neconcordanta intre nume beneficiar si cont;
    • Obtinerea aprobarilor pentru procesarea platilor;
    • Salvarea confirmarilor de plata;
    • Solicitarea informatiilor suplimentare de la bancile colaboratoare pentru diverse incasari, perceperi de comisioane;
    • Completarea zilnica a situatiilor conform activitatii desfasurate;
    • Arhivarea documentatiei specifice departamentului;
    • Acordarea de suport in desfasurarea altor activitati alocate departamentului din care face parte.

    Garanti BBVA Leasing este brandul sub care din anul 2011 functioneaza compania Motoractive IFN SA, parte din grupul financiar-bancar Garanti BBVA România. Grupul Garanti BBVA România cuprinde Garanti BBVA, Garanti BBVA Credite de Consum (marca sub care funcţionează compania Ralfi IFN SA), Garanti BBVA Leasing (marca sub care funcţionează compania Motoractive IFN SA) şi Garanti BBVA Fleet Management (marca sub care functioneaza compania Motoractive Multiservices S.R.L.).
    Cu o tradiţie de aproape 20 ani pe piaţa de leasing din România, compania completează gama de produse şi servicii a grupului cu o ofertă specifică activităţii de leasing:
    • leasing pentru imobile sau pentru orice marcă de maşină, vehicul comercial şi echipament, atât nou şi second hand;
    • sale & lease-back pentru echipamente şi imobile – ca o sursă alternativă de lichidităţi pentru afacerile clienţilor;
    • servicii de administrare a flotelor de autovehicule.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (73)