Business Development Consultant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile leoHR active.

Vezi toate job-urile Business Development Consultant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: leoHR
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: freelancer-colaborator
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.04.2021

    leoHR furnizeaza servicii de selectie si recrutare specializata, livreaza servicii si strategii in zona de retentie prin serviciul star – Stay Interview: stayIN, servicii de consultanta in managementul resurselor umane, precum si servicii de formare profesionala / training.

    Cerinte

    Iti place sa ai program flexibil, sa lucrezi de oriunde doresti si sa ai mereu parte de noi provocari, care sa te mentina intr-o continua actiune? Preferi libertatea unui contract de colaborare, pentru a-ti pastra varietatea activitatilor, dar reusesti sa ramai, totusi, ancorat la obiectivele de business? Perfect!

    Vino alaturi de leoHR! Aici vei gasi profesionisti cu experienta si cunostinte solide in domeniul Resurselor Umane, care te vor ajuta sa te integrezi usor si rapid in echipa, pentru a obtine cat mai curand satisfactia rezultatelor dorite.

    Esti omul potrivit la locul potrivit daca te potrivesti descrierii de mai jos:
    • experienta de 3-5 ani in domeniul vanzarilor B2B, preferabil servicii
    • experienta in abordarea „la rece” a potentialilor clienti si dezvoltarea bazei de clienti existenti
    • seriozitate, perseverenta, dorinta de invatare si interes real pentru dezvoltare continua
    • excelente abilitati de comunicare si de negociere
    • orientare catre nevoile clientului si catre rezultate
    • capacitate de adaptare la schimbari si de a gasi solutii de tip win-win
    • cunostinte limba engleza: nivel conversational
    • bun utilizator al suitei Ms Office (Word, Excel, PowerPoint)
    • permis de conducere categoria B si disponibilitate de deplasare la clientii din Bucuresti si, ocazional, in zona de sud a tarii
    • nice to have: retea extinsa de contacte in mediul profesional
    • colaborare prin forma juridica (PFA sau SRL)

    Responsabilitati

    • vei putea contribui, prin actiunile tale, la cresterea continua a bazei de clienti leoHR
    • vei reprezenta brand-ul leoHR in fata potentialilor clienti, facandu-le cunoscute serviciile noastre
    • iti vei creste reteaua profesionala printr-o continua comunicare cu clientii existenti si potentiali
    • vei avea oportunitatea de a-ti folosi abilitatile de bun negociator, in discutiile legate de termenii si conditiile contractuale
    • vom discuta periodic despre realizarile tale profesionale, care, cu siguranta, vor fi apreciate si rasplatite

    Alte informatii

    Se ofera:
    • comision negociat din valoarea fiecarui lead si contract semnat cu clientul
    • program flexibil si posibilitatea de a lucra de acasa (prezenta la birou: ocazional)
    • maxima libertate de decizie si de actiune privind gestionarea propriilor activitati
    • posibilitatea de colaborare pe perioada indelungata
    • bonusuri periodice, in functie de atingerea pragurilor/ indicatorilor de performanta agreati
    • excelenta comunicare si colaborare interna, precum si sustinerea intregii echipe

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (171)