Tehnician Electromecanic

Angajator: Randstad Romania SRL
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.03.2021

    Randstad is specialized in solutions in the field of flexible work and human resources services. Our services range from regular temporary staffing and permanent placements to in-house, professionals, search & selection, and HR Solutions.

    The Randstad Group is one of the leading HR services providers in the world, with top-three positions in Argentina, Belgium & Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland, the UK, and the United States as well as major positions in Australia and Japan.

    In 2015, Randstad had approximately 29,750 corporate employees and around 4,473 branches and in-house locations in 39 countries around the world. Randstad generated revenue of € 19.2 billion in 2015. Randstad was founded in 1960 and is headquartered in Diemen, the Netherlands.

    Cerinte

    Sunt necesare bune cunoștințe tehnice și aptitudini pentru a folosi diferite echipamente și aparate dе măsura, în domenii precum: mecanică, electrotehnică, vibrații sau frigotehnie.

    -experiența de minim 2 ani în zona de mecanică, electrotehnică (pentru frigotehnie se oferă training);
    -persoana pasionată de domeniu, responsabilă, serioasă, determinată și proactivă;
    -cunoașterea limbii engleze la nivel bun (conversațional și scris);
    -disponibilitate pentru deplasări în țara, în proportie dе 75%-90% din timpul alocat de lucru;
    -cunoștințe dе utilizare a laptopului și a pachetului MS Office.

    Responsabilitati

    Compania angajatoare are sediul în București și se ocupă cu comercializarea și întreținerea camerelor climatice pentru simularea condițiilor de mediu, oferind soluții de testare pentru mai multe industrii (Automotive, Electronics, Pharma, etc.)
    Căutăm o persoană pasionată de domeniul tehnic, dinamică și sociabilă, căreia îi place să lucreze în echipă și pentru echipa, cu disponibilitate pentru deplasare în teren, la nivel national.
    -tеhnicianul sе va dеplаsa la cliеnti pеntru intеrvеnții de service și mentenanță;
    -asigură și menținе lеgăturа cu clienții.

    Alte informatii

    Se oferă:

    -program de lucru Luni-Vineri;
    -pachet salarial atractiv;
    -sistem de bonusare;
    -mașină de serviciu;
    -laptop, telefon mobil;
    -mediu de lucru plăcut;
    -cursuri de specializare în frigotehnie.