Operator Productie

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Operator Productie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 11.03.2021

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    • Experiență pe o pozitie similară în electronică de minim 1 an;
    • Studii medii absolvite;
    • Disponibilitatea de a lucra in schimburi.

    Responsabilitati

    • Opereaza echipamentul în linia SMT, conform instrucțiunilor de utilizare;
    • Rezolvă defecte simple, precum și erori apărute pe echipament în linia de producție;
    • Seteaza parametrii liniei de fabricație în conformitate cu documentația.

    Alte informatii

    • Salariu motivant;
    • Al 13-lea salariu;
    • Tichete de masă în valoare de 20 lei;
    • Primă de Paște și Crăciun;
    • 22 de zile de concediu de odihnă;
    • Servicii medicale;
    • Spor de tura de 10%;
    • Spor de noapte de 25%;
    • Transport asigurat din Timișoara.

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (40)