Project Manager / Șef de șantier

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile leoHR active.

Vezi toate job-urile Project Manager / Șef de șantier active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: leoHR
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 02.04.2021

    leoHR furnizeaza servicii de selectie si recrutare specializata, livreaza servicii si strategii in zona de retentie prin serviciul star – Stay Interview: stayIN, servicii de consultanta in managementul resurselor umane, precum si servicii de formare profesionala / training.

    Cerinte

    • Studii superioare: construcții civile;
    • Experiența minim 5 ani in execuție pe șantiere construcții industriale;
    • Experiența obligatoriu in coordonare si management șantiere (echipe proprii, ingineri, subcontractori)
    • Cunoștințe operare PC: word, excel; Autocad;
    • Carnet de conducere categoria B;
    • Cunoștințe limba engleza: nivel mediu
    • Domiciliul in zona București, Ploiești ( in mod excepțional din alte localități, se poate discuta
    • despre relocarea candidatului).

    Responsabilitati

    • Coordonarea ingineri și echipe proprii pentru buna funcționare a unui șantier;
    • Coordonare / supervizare subcontractori pentru buna funcționare a unui șantier
    • Raportarea periodică către manager a stadiului șantierului;
    • Raportare către client conform cerințelor;
    • Se subordonează Directorului General.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (62)