Key Account Executive (Constanta - Tulcea) - Farma

Angajator: LAROPHARM
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 23.02.2021

    Înfiinţată în 2001, Laropharm este o companie farmaceutică solidă, cu o dezvoltare armonioasă în domeniile pe care le abordează: cercetare, producţie şi distribuţie.

    Laropharm deţine una dintre cele mai moderne fabrici de produse farmaceutice, respectând regulile privind Buna Practică de Fabricaţie (GMP) pentru producţia şi distribuţia medicamentelor.

    Cerinte

    - experienta in vanzari in domeniul farmaceutic - minim 1 an;
    - abilitati de comunicare si negociere;
    - orientare catre client/ rezultate;
    - disponibilitate pentru deplasare;
    - permis de conducere categoria B;
    - cunostinte operare PC (Word, Excel).

    Responsabilitati

    - Efectueaza vizite la toţi clientii din zona arondata, in concordanta cu ruta si frecventa de vizitare stabilite;
    - Promoveaza produsele si imaginea companiei in conformitate cu strategia companiei;
    - Stabileste si dezvolta o buna relatie de afaceri cu toti clientii din zona arondata;
    - Realizeaza planul de vanzari;
    - Monitorizarea pietei locale si exploatarea oportunitatilor identificate;
    - Intocmirea rapoartelor periodice.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Oferim tichete de masa;
    - Salariu fix + comision;
    ​- Toti angajatii beneficiaza de abonament medical cu consultatii si analize gratuite la o clinica privata.