Inginer Instalatii pentru constructii industriale

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile leoHR active.

Vezi toate job-urile Inginer Instalatii pentru constructii industriale active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: leoHR
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: peste 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 01.04.2021

    leoHR furnizeaza servicii de selectie si recrutare specializata, livreaza servicii si strategii in zona de retentie prin serviciul star – Stay Interview: stayIN, servicii de consultanta in managementul resurselor umane, precum si servicii de formare profesionala / training.

    Cerinte

    • Studii superioare constructii, cu specializare pe ingineria instalatiilor;
    • Experienta minim 3 ani in executie pe santiere constructii industriale;
    • Specializare in toate tipurile de instalatii - HVAC, sanitare, electrice, automatizari si alti curenti slabi (CCTV, control acces, etc)
    • Cunostinte operare PC: Word, Excel, Autocad
    • Carnet de conducere categoria B
    • Domiciliu in Ploiesti, Bucuresti

    Responsabilitati

    Ingineri de instalatii specializati in orice tip de instalatii - HVAC, sanitare, electrice, automatizari si alti curenti slabi (CCTV, control acces, etc), care se vor ocupa de proiectele de instalatii pentru constructii industriale aflate in derulare

    Alte informatii

    Se ofera:
    • Salariu motivant
    • Masina de serviciu

    BUCURESTI, Ilfov, Ploiesti,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (235)