Inginer Tehnolog de Produs

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile leoHR active.

Vezi toate job-urile Inginer Tehnolog de Produs active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: leoHR
Domeniu:
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: project-based
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 27.02.2021

    leoHR furnizeaza servicii de selectie si recrutare specializata, livreaza servicii si strategii in zona de retentie prin serviciul star – Stay Interview: stayIN, servicii de consultanta in managementul resurselor umane, precum si servicii de formare profesionala / training.

    Cerinte

    • Diploma de licenta in domeniul TEHNIC
    • Cunostinte avansate de limba engleza
    • Cunostinte bune pachet MSOffice ( in special Excel ) si baze de date
    • Cunostinte legate de principiile ergonomice constituie avantaj
    • Experienta de lucru in mediul industrial - constituie avantaj

    Abilitati necesare:
    • Bune abilitati de comunicare si organizare
    • Capacitatea de a prioritiza
    • Abilitatea de a lucra cu termene limita si de a lua decizii
    • Initiativa si implicare
    • Flexibilitate
    • Creativitate
    • Lucru in echipa

    Responsabilitati

    • Coordoneaza proiecte noi, dezvolta documentatia de lucru
    • Contribuie la testarile din productie
    • Imbunatateste permanent procesul tehnologic inclusiv problemele ergonomice
    • Implementeaza noi modele de produse si modificarile corespunzatoare in productie
    • Intocmeste procesul tehnologic in colaborare cu inginerul tehnolog proces

    Rolul este full - time, program 8 ore/zi de luni pana vineri, insa contractul este pe perioada determinata (inlocuire CIC)

    Se ofera

    • Program specific de onboarding/training
    • Tichete de masă
    • Al 13-lea salariu (in 2 transe, vara si iarna)
    • Prima de loialitate
    • Prime de Paște și 8 Martie
    • Abonament servicii medicale, 7Card si Bookster
    • Transport asigurat din Ploiești
    • Program de lucru zilnic 8:30 - 16:40