Quality Analyst limba italiana

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Quality Analyst limba italiana active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 25.02.2021

    La Valoris Center apreciem performanța, proactivitatea, abilitățile de leadership, dorinta de progres si mai presus de toate pretuim oamenii.

    Angajatii nostri reprezintă cel mai bun atu al companiei.

    Cerinte

    Pentru unul dintre cele mai dinamice și provocatoare proiecte, suntem în căutarea unei persoane cu o experiență minimă de 6 luni în rolul de Analist Calitate BPO, orientată către reușită și către progres!

    Ce ne dorim de la tine?

    Să cunoști la nivel avansat limba Italiană și Engleză (atât scris, cât și vorbit);
    Să ai cunoștințe de utilizare a aplicațiilor din gama Microsoft (Word, Excel, etc);
    Să asimilezi ușor informații;
    Să fii orientat/ă către creșterea rezultatelor pentru proiectele alocate;
    Să îți poți organiza timpul așa încât la sfârșitul zilei să îți finalizezi ziua cu zâmbetul pe buze.

    Responsabilitati

    Cum va arăta ziua ta?

    Vei oferi informații și ajutor colegilor din echipă pentru diverse situații;
    Vei evalua interacțiuni și vei oferi feedback agenților pe baza criteriilor evaluate;
    Te vei asigura de respectarea procedurilor de lucru și de atingerea indicatorilor de calitate;
    Vei informa echipa de management cu privire la rezultatele calitative și cantitative, evoluția volumelor de activitate și vei veni cu propuneri de eficientizare a proiectelor.

    Alte informatii

    Ce îți oferim?

    Abonament medical la clinica privata Regina Maria;
    Acces nelimitat la Bookster;
    Acces platforma Live Streaming Fitness – YUMP;
    Bonusuri suplimentare si bonusuri pentru ziua de nastere;
    Concursuri interne;
    Pachet competitiv-bonusuri pe indicatori;
    Posibilitatea de a lucra de acasa;
    Echipa tanara si in plina crestere;
    Training-uri dе start-up platite de companie si training-uri ocazionale dе dezvoltare profesionala;
    Posibilitati reale dе crestere profesionala in cadrul companiei.