Manager îmbunătățire procese

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Progis Consulting active.

Vezi toate job-urile Manager îmbunătățire procese active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Progis Consulting
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Floresti
  • Actualizat la: 25.04.2021
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Ne dorim să fi studiat la FSEGA - gestionarea afacerilor, dar nu impunem.
    Permis de conducere categoria B - este foarte necesar
    Deasemenea:
    - să știi ce vrei
    - să știi ce să faci
    - să știi cum faci
    - să cunoști foarte bine Ms Office
    - să utilizezi canalele de social media
    - limba română și engleză (scris, citit, vorbit - foarte bine)
    - să ai abilități de comunicare și negociere foarte bune
    - să fii teamplayer dar să poți lucra și autonom

    Responsabilitati

    - Să creezi și să implementezi la nivelul companiei instrumentele necesare fluxului de procese în plan administrativ (condica de prezență, necesarul de material, arhivare electronică, gestionarea corespondenței)
    - Să creezi și să implementezi tehnici de lucru, proceduri, norme metodologice care să faciliteze și să simplifice fluxul de procese (atât în departamentul tehnic cât și la nivelul companiei)
    - Să ai capacitatea de organizare a locului de muncă
    - Să dezvolți contacte de afaceri
    - Să gestionezi partea de ofertare a clienților
    - Să asiguri reprezentarea firmei în fața beneficiarilor și a potențialilor clienți
    - Să alegi strategia de gestionare potrivită pentru adaptarea flexibilă și continuă
    - Să asigure resurse pentru rezolvarea continuă a problemelor apărute
    - Să implementezi un sistem de reducere a costurilor în mod coerent și profitabil pe termen lung
    - Să creeze un sistem de îmbunătățire continuă a rezultatelor
    - Să reducă timpul de livrare
    - Să asigure creșterea flexibilității în satisfacția clienților
    - Să asigure identificarea fluxului de valoare și a factorilor de impact asupra performanțelor proceselor
    - Să asigure stabilirea indicatorilor pentru îmbunătățirea performanțelor proceselor
    - Să urmărească permanent legislația din domeniul financiar-contabil extern și asigură respectarea acesteia

    Oferta noastră, pe lângă salariu, conține și un pachet ULTRA de servicii medicale la Regina Maria și card tichete de masă (ambele după perioada de probă).

    Aplica fara CV
    3000 - 4000 EUR NET / luna
    Cluj Napoca,

    Cluj Napoca, Turda,

    Vezi job-uri similare (18)