Evaluator de riscuri

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CESIRO active.

Vezi toate job-urile Evaluator de riscuri active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: CESIRO
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Sighisoara
  • Actualizat la: 15.04.2021

    CESIRO S.A. Sighisoara este unul dintre cei mai mari producatori din Europa de articole din faianta pentru menaj.

    Cerinte

    - Diploma de absolvire a cursului de evaluator de riscuri 180 de ore
    - Experiență minimă în domeniu
    - flexibilitate și adabtabilitate

    Responsabilitati

    - realizarea planurilor de prevenire și protecție
    - realizarea evaluării riscurilor conform normelor legale în vigoare
    - Realizarea instrucțiunilor proprii, instrucțiunilor de securitate, etc

    Alte informatii

    - salariul negociabil în funcție de cunoștințe

    Timisoara,

    Botosani,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (461)