Operator print/insert

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ZIPPER ROMANIA active.

Vezi toate job-urile Operator print/insert active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: ZIPPER ROMANIA
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.09.2021

    Zipper Romania acopera cu succes nevoile companiilor de optimizare a fluxurilor interne de date si documente prin solutii si servicii de automatizare si prelucrare a datelor si documentelor receptionate, vehiculate sau expediate intr-o companie si asigura un suport solid pentru reducerea costurilor si a timpului de procesare. Experienta de peste 10 ani in automatizarea datelor si documentelor, acreditarile, certificarile ISO si cifra de afaceri, aduc o vizune clara asupra modului de lucru si garantiei pe care Zipper Romania o ofera companiilor cu care lucreaza si potentialilor clienti.

    Cerinte

    Cunostiinte teoretice si practice in domeniul operare PC, MS Office
    Aptitudini de comunicare orala
    Aptitudinea de a lucra cu utilaje industriale
    Planificare, organizarea locului de munca, organizare personala, control pentru operatiile si activitatile specifice
    Capacitatea de a evalua calitativ materialul imprimat si material prima, si a lua decizii, in limita competentei postului
    Responsabilitate, spirit tehnic, spirit practic, eficient, ordonat
    Usurinta in manipularea fizica si ordonarea obiectelor in mediul de lucru

    Responsabilitati

    ACTIVITATI PRINCIPALE:

    Operare Echipamente
    Intretinerea si reglarea echipamentelor
    Completarea documentelor de monitorizare a procedeului de printare

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariu fix+ tichete de masa de 15 ron/zi
    Asigurare medicala privata
    Acces la un program de dezvoltare personala si profesionala
    Concediu de odihna extins, in functie de vechimea in munca
    Prime de sarbatori, sporuri.

    Program este in 3 schimburi de la ora 06-14, 14-22, 22-06

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (38)