Operator Contabilitate Facturare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Help Net Farma active.

Vezi toate job-urile Operator Contabilitate Facturare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 14.04.2021

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    • Absolvent studii medii / superioare (preferabil profil economic – contabilitate);
    • Minimum 2 ani experienta profesiona pe o pozitie similara;
    • Cunostinte despre inregistrari contabile si legislatie fiscala – reprezinta un avantaj;
    • Cunostinte privind circuitul intren al documentelor (facturi, avize, bonuri de consum, chitante, rapoarte X si Z de la casa de marcat, dispozitii de incasare, de plata etc.);
    • Cunostinte foarte bune de operare Excel;
    • Atentie la detalii, responsabilitate;
    • Abilitati de comunicare, orientare catre client si spirit de echipa;
    • Dorinta de dezvoltare profesionala.

    Responsabilitati

    • Ofera suport in realizarea activitatilor din cadrul departamentului financiar-contabil pentru farmaciile HelpNet;
    • Reconcilierea documentelor atasate la registru de casa prin pastrarea legaturii cu personalul din farmacii;
    • Desfasoara activitati de verificare si validare a datelor de evidenta contabila pentru receptiile de marfa si facturile de marfa si servicii (registru de casa);
    • Tine evindenta deconturilor, precum si contabilizarea acestora;
    • Inregistreaza facturile furnizorilor in evidenta contabila pentru farmaciile din tara;
    • Poate participa si gestiona procese de inventariere.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala;
    • Abonament la clinica medicala privata;
    • Asigurare de viata;
    • Card de fidelitate cu discounturi speciale în Farmaciile Help Net;
    • Biblioteca Bookster.

    Adresa punct de lucru: Str. Malul Rosu, nr.4 Balotesti.
    Se asigura transport (Bucuresti - Balotesti/ Balotesti - Bucuresti) de la Pta Victoriei si Pta Presei Libere.
    Program de lucru: L-V 08:30 - 17:00

    Hybrid