Biochimist

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Real Team Agency active.

Vezi toate job-urile Biochimist active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Chimie - Petrochimie active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: Real Team Agency
Domeniu:
  • Chimie - Petrochimie
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 10.02.2021

    Real Team Agency este o firma de consultanta in recrutare si executive-search, infiintata in 2003. Alaturi de serviciile de recrutare si plasare a fortei de munca adresate companiilor, agentia ofera servicii candidatilor, mai precis consiliere in cariera si orientare vocationala.

    Misunea noastra este sa actionam ca parteneri ai companiilor si nu doar simplii furnizori de servicii de recrutare si selectie. In relatia cu candidatii, consultantii agentiei oferta sedinte de consiliere in procesul de schimbare a carierei si ii asista in conturarea unei noi directii care sa-i implineasca din punct de vedere profesional.

    Cerinte

    Studii universitare tehnice, inginerie chimica, chimie.

    Persoana implicata, cu abilitatea de a asimila si de a invata rapid un soft specializat pe activitatea de laborator.
    Experienta in domeniul de laborator este considerata un plus.
    Sprit dinamic si organizatoric.
    Persoana sociabila, calma, atenta la detalii.

    Responsabilitati

    • Efectueaza analize, calibrari si controale.
    • Valideaza buletinele analizelor de biochimie si imunodiagnostic.
    • Realizeaza si coordoneaza efectuarea controlului intern si extern de calitate
    al analizelor de biochimie si imunodiagnostic.
    • Controleaza si raspunde de intretinerea si utilizarea aparatelor din dotarea laboratorului.
    • Intocmeste documente, buletine de analize si inregistrarea rezultatelor de laborator
    • Realizează documentatia in vederea obținerii acreditării RENAR.
    • Raspunde de aplicarea si respectarea conditiilor de igiena sanitaro-epidemice in cadrul laboratorului precum si de aplicarea normelor de protectie a muncii.
    • Participa la procesul de actualizare a cunostintelor profesionale si a echipamentelor din laborator.

    Clinica Liberty Medical Center este un centru medical modern, situat in Stefanestii de Jos – Ilfov, dotat cu echipamente avansate, capabile sa sustina servicii medicale unice la nivelul judetului ILFOV, cum ar fi videoendoscopia digestiva superioara si inferioara, ecografia 4D.

    Se asigură transport de la statia de metrou Pipera sau se decontează combustibil.

    Aplicatiile vor fi tratate confidential.
    Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    6500 - 7500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,