Back Office Agent with French or English

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Concentrix + Webhelp active.

Vezi toate job-urile Back Office Agent with French or English active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Concentrix + Webhelp
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 07.03.2021

    We are a global community of passionate, fun-loving people who thrive on making a difference on behalf of the world's most exciting brands. We put our people at the center of everything we do, and we give them the resources to make the most of their time with us.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:

    Să cunoști Franceza sau Engleza la nivel mediu
    Să fii o persoană empatica, organizată și atentă la detalii
    Să ai cunoștinte avansate de utilizarea a calculatorulu
    Să ai abilități de comunicare

    Responsabilitati

    Ce vei face la Webhelp:

    Vei gestiona conturile clienților; vei contribui la rezolvarea sesizărilor acestora și vei oferi soluții pentru solicitările lor
    Vei efectua verificari necesare pentru evitarea fraudei
    Te vei putea implica direct în creearea noilor procese și vei avea oportunitatea să faci parte dintr-un proiect la început de drum și în continuă dezvoltare

    Alte informatii

    Ce beneficii vei avea:

    Un venit atractiv format din salariu fix, primă de performanță
    Program de muncă flexibil, în shift-uri
    Un mediu de lucru dinamic care îți va permite să înveți și să evoluezi pe plan profesional  (95% din promovările noastre sunt din intern)
    Training plătit care te va învăța să gestionezi misiunile pe care le vei avea și alte traininguri care te vor ajuta să te dezvolți profesional

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (4)