Inginer producție

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Inginer producție active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 07.03.2021

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    ● Diplomă universitară în Inginerie Mecanică;
    ● Experiență și cunoștințe de mecanică fină, metalurgie, automatizare, prelucrare, electronică;
    ● Experiență în soluționarea problemelor și metode de analiză a aparatelor, automatizare și dispozitive electrice-mecanice;
    ● Experiență practică în întreținerea și repararea echipamentelor de producție;
    ● Abilități puternice de comunicare în limba engleză, scrisă și verbală (se va testa la interviu);
    ● Capacitatea de a prezenta informații tehnice în mod clar, concis și eficient;
    ● Capacitatea de a lucra bine sub presiune;
    ● Experiență în lucrul cu sistem CAD mecanic;
    ● Experiență în coordonarea echipei de producție;
    ● Disponibilitate pentru relocare;
    ● Rezolvarea problemelor generale pentru a sprijini producția.

    Responsabilitati

    ● Suport tehnic pentru mijloacele de producție, mașinile și uneltele din
    liniile de producție;
    ● Întreținerea continuă a uneltelor și mașinilor de producție;
    ● Îmbunătățirea productivității și a eficienței;
    ● Cunoașterea la nivel avansat a pieselor de schimb pentru mașini și scule.

    Alte informatii

    Oferim:
    - un mediu de lucru propice învățării și dezvoltării;
    - programe de dezvoltare;
    - un pachet financiar și beneficii foarte motivante;
    - standarde ridicate ale echipamentelor de producție.