Reprezentant Vanzari

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Import-Export
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.01.2021

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal,  de 10 ani pe piata din Romania cu peste 500 de salariati temporari pusi la dispozitia clientilor nostrii cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Bune abilităţi de comunicare şi adaptare la interlocutor;
    - Responsabilitate faţă de munca proprie şi orientare spre atingerea rezultatelor dorite;
    - Disponibilitate pentru o activitate de teren;
    - Studii medii finalizate (Diploma de Bacalaureat care să ateste finalizarea studiilor);
    - Permis de conducere – categoria B;
    - Cunoștințe de utilizare MS Office și Outlook;
    - Constituie avantaj experienţa profesională în domenii care presupun relaţionare cu clienţii.

    Responsabilitati

    Obiectivul principal:
    - Dezvoltarea afacerii companiei prin realizarea volumelor de vânzări şi stabilirea relaţiilor de parteneriat cu toţi clienţii alocaţi, respectând standardele şi politicile companiei.

    Responsabilităţi principale:
    - Gestionarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
    - Vizitarea clienţilor arondaţi, conform rutei desemnate;
    - Realizarea obiectivelor de vânzări setate în zona repartizată;
    - Angajează și urmărește mijloacele de transport implicate în distribuția mărfurilor.

    - Pachet salarial competitiv (salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă);
    - Instrumente de lucru performante;
    - Mașina de serviciu;
    - Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă;
    - Şansa de a beneficia de pregătire consistentă în domeniul vânzărilor asigurată de o echipă profesionistă;
    - Susţinere în construirea unei cariere de succes.