Accountant Receivable [#OnlineInterview]

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orange active.

Vezi toate job-urile Accountant Receivable [#OnlineInterview] active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Orange
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.03.2021

    Echipa noastra de Accounts Receivable este tn cautarea unui nou coleg care sa completeze pozitia noastra de Contabil, vacanta urmatoarele 12 luni!

    Aplica si hai sa ne cunoastem online - etapele de interviu vor fi parcurse Iremote"!

    Echipa noastra de Accounts Receivable este tn cautarea unui nou coleg care sa completeze pozitia noastra de Contabil, vacanta tn cadrul echipei pentru urmatoarele 12 luni, pe contract de leasing!

    Daca stii despre tine ca ai atentie la detalii, rigoare, ai excelente abilitati de planificare, organizare si monitorizare, precum si capacitatea de a lucra independent, cu siguranta vei avea succes tn acest rol.

    Principalele tale responsabilitati vor fi:

    • realizarea operatiunilor contabile,
    • pregatirea extraselor de cont, rapoarte si analize contabile
    • realizarea reconcilierilor declaratiilor financiare (clienti; banci si registre de casa)
    • inregistrarea operatiunile referitoare la facturile clientului
    • identificarea platile nealocate si alocarea facturilor
    • operarea documentelor in aplicatiile IS
    • analizarea tranzactiile contabile, a extraselor de conturi
    • verificarea conturilor responsabile de procesul de inchidere contabila
    • participarea la procesul de inventar
    Rolul te va provoca, de asemenea, sa lucrezi cu termene stricte, sa realizezi rapoarte contabile fara erori si sa prezentati rezultatele.

    Experienta de cel putin trei ani tntr-un rol similar este esentiala!

    De asemenea, ne uitam si la:

    • Licenta in Finante, cu diploma.
    • Engleza: nivel intermediar
    • MS Office, nivel avansat excel
    • Cunostinte de contabilitate romana: nivel intermediar
    Alte informatii:
    • Durata contract : contract  pe perioada determinata pana la data de 31 decembrie 2021
    • Tip contract: contract de leasing de personal
    • Entity & department: Finance, Enterprise Data Management and Business Transformation / Accounts Receivable

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    8000 - 8500 RON NET / luna
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (5)