Stivuitorist cu atestat ISCIR – Bolintin Deal

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Stivuitorist cu atestat ISCIR – Bolintin Deal active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 13.01.2021

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Locatie: Bolintin-Deal (se ofera transport de la metroul Pacii)

    • Disponibilitate de lucru in 2 schimburi (07:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00);
    • Atentie la detalii;
    • Bune abilitati organizatorice;
    • Atestat ISCIR vizat la zi;

    Responsabilitati

    • Descarca produsele semifinite sau finite de la masinile de paletizare/infoliere, completand evidentele necesare si depozitand produsele conform indicatiilor primite de la magaziner
    • Scoate din depozit, hala de productie sau de pe rampa produsele finite indicate in planul de incarcare in vederea incarcarii.
    • Incarca mijloacele de transport cu stivuitorul;
    • Completeaza, semneaza planul de incarcare si il preda magazinerului.
    • Descarca mijloacele de transport la indicatia magazinerului.
    • Introduce materialele descarcate in depozit la indicatia si locul stabilit de magaziner.
    • Completeaza, semneaza si preda magazinerului de serviciu fisele de transfer pentru toate produsele miscate de la un loc de depozitare la altul;
    • La cererea magazinerului de serviciu sau a sefului de atelier productie de serviciu prezinta marfa la locul indicat in fisa de transfer eliberand locul daca marfa nu poate fi identificata.
    • Raspunde de paletizarea corecta a produsului finit conform documentatiei produsului.
    • Raspunde de integritatea produselor manipulate si a celor depozitate
    • Raspunde de corectitudinea depozitarii si stivuirii paletilor.
    • Executa controlul vizual al marfurilor pe care le descarca si le incarca.
    • Efectueaza recuperarea selectiva a deseurilor, ajuta la incarcarea deseurilor dupa caz.

    Alte informatii

    Ce va oferim:

    • pachet salarial atractiv;
    • tichete de masa (15 lei/zi);
    • decontare transport;
    • card de 50 de lei net/ luna pentru apartul de snacks si cafea din cantina;
    • prima de operatiuni lunara;
    • abonament medical.

    Dacă această oportunitate prezintă interes, va invităm să ne contactați la numărul 0731 520 869 - Echipa Gi Group