Sef tura

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Morgan Sol active.

Vezi toate job-urile Sef tura active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Morgan Sol
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.03.2021

    Companie de recrutare infiintata in 2007, in Bucuresti, Morgan Sol si-a propus de la bun inceput sa duca serviciile de resurse umane furnizate la un nivel remarcabil de acuratete si profesionalism. Astazi, furnizam consultanta, calculam salariile, administram personalul, recrutam pentru companii importante din foarte diverse domenii de activitate: financiar (leasing si recuperari de creante), imobiliar, agribusiness, media si publicitate, automatizari industriale, comert, curierat, reciclare, edituri, federatii sindicale, etc.

    Cerinte

    Ce persoana cautam?
    Sunteti candidatul ideal daca aveti:
    - Studii medii finalizate;
    - Experienta anterioara in coordonarea unei echipe;
    - Excelente abilitati de comunicare, organizare, coordonare;
    - Abilitati de lucru in echipa, de comunicare si sunteti o persoana disciplinata in munca;
    - Capacitatea de a va adapta unui nou mediu de lucru.

    Responsabilitati

    Ce trebuie sa faceti?
    In postura de SEF TURA veti desfasura urmatoarele activitati:
    - Planificarea si coordonarea echipei de lucratori;
    - Organizarea si desfasurarea activitatii de sortare deseuri reciclabile;
    - Gestionarea materialelor rezultate in urma sortati (depozitare, evidenta categorii/cantitati/depozitare)
    - Implicarea in mod direct in activitatea punctului de lucru;
    - Suport pentru echipa in indeplinirea sarcinilor;
    - Va veti asigura ca sunt respectate standardele de calitate si regulile interne de functionare ale punctului de lucru.

    Alte informatii

    Ce puteti castiga?
    Daca va veti alatura echipei, veti avea de castigat!
    - Pachet salarial in stransa corelatie cu activitatea si implicarea aratata.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (79)