Operator Back-office italiana

Angajator: SC EXELIA SRL
Domeniu:
  • Banci
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Fagaras
  • Sinaia
  • Actualizat la: 26.02.2021

    Exelia è una Società di Intesa Sanpaolo con sede a Brasov, Romania, che fornisce supporto ad attività specifiche per la Capogruppo e le altre Banche e Società del gruppo.
    E' alla ricerca  di profili qualificati che vogliono confrontarsi con percorsi di crescita professionali impegnativi e stimolanti con vari requisiti.

    Cerinte

    Autonomie în utilizarea computerului
    Cunostințe de bază a pachetului Microsoft Office
    O bună cunoaștere a limbii italiane

    Responsabilitati

    Persoana va putea să se ocupe de diferite activități de backoffice în domeniul bancar.

    ÎN EXELIA VEI AVEA OCAZIA SĂ:
    Lucrezi în smartworking
    Lucrezi într-un spațiu deschis modern și primitor
    Beneficiezi de asigurare de sănătate
    Primești cel de-al treisprezecelea salariu
    Beneficiezi de tichete de masă
    Accesezi gratuit cursuri de limba italiană în timpul programului de lucru

    Trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail exelia @ intesasanpaolo com, indicând contactul de Whatsapp sau Skype.

    Fiecare angajat este important pentru noi și această persoană ai putea fi tu!

    Fondată în 2009, Exelia este o companie care are peste 10 ani experiență în domeniul bancar, oferind servicii de backoffice pentru grupul Intesa Sanpaolo.
    Suntem o companie dinamică, în continuă schimbare, care investește în dezvoltarea profesională a echipei.
    Intesa Sanpaolo este cel mai important grup bancar din Italia; servind milioane de clienți printr-o rețea națională de aproximativ 4400 de filiale, contribuie la dezvoltarea afacerilor și la creșterea țării.