Inginer Proiectant Fatade

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE active.

Vezi toate job-urile Inginer Proiectant Fatade active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Angajator: ALU DESIGN CONSTRUCTION CIVILE
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.04.2022
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal
    √ Experienta si rapiditate in lucrul cu AutoCAD
    √ Cunostiinte AutoCAD 3D
    √ Absolvent al unei universitati cu profil tehnic ( Constructii sau Politehnica )
    √ Cunostinte Office ( Word, Excel)
    √ Atentie la detalii
    √ Spirit de echipa
    √ Persoana autodidacta, organizata, ordonata

    Reprezinta un avantaj dar nu un criteriu eliminatoriu:

    √ Experienta in proiectare fatade

    Responsabilitati :
    √ Stabilirea solutiilor optime de realizare a obiectivului, al materialelor si a etapelor de montaj avand in vedere: cerintele arhitecturale, cerintele de rezistenta, costurile de realizare si termenele de executie;
    √ Intocmirea proiectelor (faza DTAC sau PT/DE), prin realizarea pieselor desenate (planselor) cu ajutorul unor programme CAD, in special AUTOCAD si a pieselor scrise (extrase de materiale, memorii, caiete de sarcini, fise tehnice, etc) cu ajutorul programelor din pachetul Microsoft Office;

    Beneficii :
    √ Oportunitatea de invatare si dezvoltare
    √ Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara, dinamica
    √ Acces la o gama larga de proiecte intrenationale de dimensiuni importante
    √ Cursuri de formare profesioanala
    √ Asigurare medicala privata

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (31)